Dainichi Color Supreme

Dainichi Color Supreme

ÖZELLİKLERİ :

Dainichi Color Supreme ,% 100 saf kültür spirulina, krill ve montmorillonite kil ile zenginleştirilmiştir. Bu formül Cichlidlerinizin doğal  renk ve parlaklığını geliştirmek için tasarlanmış  doğal mineraller ve besinler içerir.

Beş farklı renk artırıcı , iki tür spirulina yosunu kısa bir süre içinde optimum renke yükseltir,balıklarınıza yüksek protein sağlar, bu dengeli beslenme genel sağlık ve güzellik bakımı içindir.Dainichi tüm yemlerinde olduğu gibi, kalsiyum montmorillonite kil ile mineral parçacıkları ve tozu bağlar, metabolik toksinleri nötralize eder.Balıklarınız tamamen güçlü vitaminler, sindirim enzimleri ve sarımsakla  sağlıklı olur, iç parazitlerden kurtulur. Ayrıca kil sindirim sistemini temizler, gençleştiririr. .E vitamini ve B vitamini doğal bir kaynak olarak  buğday tohumu unu, sindirim ve besin emilimini hızla sağlar.

İçindekiler : Beyaz balık unu, buğday tohumu, buğday unu, karides, spirulina, soya küspesi, krill, bira mayası, kalsiyum montmorillonite kil, süt tozu, vitamin karışımı, mineral karışımı, sarımsak, proteaz ve doğal sakız.

Besin Değerleri :

EN AZ HAM PROTEİN   : 44%

En az HAM YAĞ 6%

Azami HAM LİF  3%

Azami NEM 9%

Azami KÜL 9%

KULLANIMI :

Günde 2-4 sefer bir dakika da tüketebilecekleri kadar verilmelidir.Büyük bir öğün yerine sık sık  ez yemleme önerilir.Kullanmadan önce ıslatmanıza gerek yoktur.Islatılırsa vitaminler , renk arttırıcılar, diğer besin maddeleri özelliğini kaybeder ve yemin  kalitesi düşer.Nişasta düşük tutularak , sindirim yolu ile şişkinlikler önlenir.

1.Resim :”kırmızı imparatoriçe olarak bilinen” erkek Protomelas taeniolotus.Kolay hazmedilen deniz proteinlerin(deniz canlıları) yüksek konsantrasyonu çok yüksek bir büyüme hızı ve mükemmel renk sağlar.Aynı zamanda balık  düzgün vücut biçimini korur.Dainichi yemin,balığı obez yapması imkansız değildir ama  zordur, tersine sadece büyütür.

2.Resim : Başka bir “kırmızı imparatoriçe” erkek. Color Supreme ‘nin içinde ultra-güçlü bir Spirulina var ! . Özellikle Cichlidlerdeki mavi ve kırmızı renkleri etkileyip artırırır. Ekstrüzyon ve ısıya maruz kalmadığından , renkleri artırma da kendi etki gücüne% 100 etki katar.Biz bu performansı sağlayan , Dünyada tek üreticiyiz.

Isıya maruz kalmayan pişmemiş Spirulina , Cichlidler deki sarı ve mavi tonları yoğunlaştırır.Aynı şekilde , vücüt biçimiyle sarı prenses vahşi olan benzerlerinden ayırt edilemez. % 44 protein düzeyi düşük nişasta ve yüksek balık unu, krill ve spirulina oranı yüzdeleri ile sağlanır.

Bu iki Balık COLOR SUPREME ile 3 yıl beslendi.

Nimbochromis fuscotaeniatus , sprirulinanın  etkisini gösterirken canlı mavi ve soluk  değil .


Bir diğer ‘Fusco ‘.Yukarıdaki Fotoğraftaki erkeğin aksine , bu yetişkin balık üç santim büyüklüğünden beri  yemlerimizle büyüdü.Bu genç erkeğin renkelendirilmesini ucuz, pahalı olmayan bir dietle elde edebilirsiniz.Fuscotaeniatus kesinlikle ona sunulan her tür ve her marka yemleri yiyebilir fakat yoğun mavi renk sadece spirulinadan zengin dietle COLOR SUPREME ‘in sonucudur.İki farklı spirulina yosunu ile  iki ayrı uygulama vardır

Bu mavi balık ,Scianochromis fryeri. çok ışıltılı ve renk için pişmemiş spirulinanın etkisinden çok yararlanmıştır.

1,5 inçlik genç fryeri  renkleri verirken çok güçlü ve hızlı. Bizim encapsulation teknoloji bu konuda rekabet halinde gelişiyor

Genellikle gri başı ve üst sırtı, COLOR SUPREME ile beslenen  Haplochromis obliquidens’ in belirgin mavi ile  renklendi.

Papağan balığına düşkün hobiciler bu yemim beş farklı uygulamasıyla spirulina, krill, karides gibi  onu kıp kırmızı tutacaktır.

Bu Copadichromis borleyi önceden bizim COLOR FX yemimizin denenmesinde kullanıldı. Bu formül üzerinden altı ay sonra,  koyu kırmızı ve turuncu renkli yüzgeçli eski uzunluğunu aldı. Color supreme deki amaç ,canlı bir mavi ve renk kontrastı sağlamak için. COLOR SUPREME  etkisini göstermesi için 4 hafta yeterlidir. Bu erkek kuşkusuz herzamankinden güzel görünüyor. Renk artırıcı beş farklı uygulama, iki tür spirulina kesinlikle  bol kırmızı ve mavi için etki yapar.

Aynı balık  altı ay sonra. Başlangıçta bu balık karışık Dainichi yemlerle beslenildi.Erkek olduğu için bu balık seçilerek COLOR FX  uygulandı. Başarısı makul görülmesine rağmen(Dimidiochromis compressiceps), bu örnek gibi renk açısından Color FX , Color Supreme gibi iradeye sahip değildir.Bu oldukça basit, sebebi  nispeten kırmızı küçük alanları ile bir gümüş balığı için  astaksantinden  zengin gıda gerekmez. Fazla  Sarı ,kırmızı ,mavi renk içermeyen balıkların bu renklerini geliştirmesine gerek yoktur. Cichlidlerin ne tür spirulinaya ve ne kadarına ihtiyacı olduğunu bilmek gerekir.Yukardaki örnekteki görülebileceği gibi  erkek, gümüşden güçlü  mavi bir renk alır.Yüzgeçleri mavi göstermek suretiyle kırmızı çizikleriyle birlikte.

Yavrudan yetişkinliğe kadar bizim FX formüllerimizle büyüdü.Bu Labidochromis caeurelus daima  yüzgeçlerindeki  siyah renkleri koruyacaktır. Bu özellikleri yavrudan gelişim sürecinde sabit tutulduğundan  karides, krill, çok güçlü spirulina karışımı kolayca COLOR Supreme de bulunur.

Bu genç erkek  ‘Hippo Point salmon’ bu formül etkisini iyi bir örnektir. Spirulinanın encapsulation sonucu, gri renk kendini farklı bir mavi renge bırakır. Aynı şekilde , kırmızı rengin güçlü bir kırmızı tonu vardır .

Resimde görülen yetişkin bir dişidir.  Dişilerde renkleri sergilemek bizim için kolay bir cesaret işidir.

Reklamlar

The URI to TrackBack this entry is: https://aliselim66.wordpress.com/2010/01/19/dainichi-color-supreme-dainichi-yem/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: