Dainichi Color FX

Dainichi COLOR FX

Özellikleri :

Bu gıda çiklit beslenmesinde en ilerici gelişmeleri temsil eder.  Cichlid balığı besleneyenlere öneririz. Dainichi yemlerin hepsi bu ileri encapsulation teknolojisinden yararlanan seçkin bir formüldür ve bir çok yem üreticisinde bu teknik yoktur. Herşeyden önce , benzeri olmayan yedi renk uygulaması için , güçlü renk yoğunlaştırıcılı ve besleyici karides, Antarktik krill, Cyclop eeze ®, NatuRose ® gibi kudretli renk kuvvetlendiricilerine ek olarak (Haematococcus su yosunu) yüksek ölçüde besleyici  ve spirulina içerir. Bütün Dainichi yemlerde olduğu gibi  kalsiyum montmorillonite kilin ,mineral tanecikleri doğal yemleri taklit ederek   , metabolik toksinleri bağlar ve nötralize eder.Tamemen güçlü vitaminler ,sindirimle ilgili enzimler ve sarımsak balığın sağlıklı kılar ve iç parazitden kurtarır. Ayrıca kil sindirim sistemini temizler ve yeniler. E ve B vitamini kaynağı olan Buyday tohumu unu , otçullar için mükemmel bir seçimdir.

İçindekiler :

Beyaz balık unu, buğday tohumu, buğday unu, karides, soya unu, spirulina, krili yemek, Cyclop-eeze ®, bira mayası, kalsiyum montmorillonite kil, süt tozu, vitamin karışımı, mineral karışımı, sarımsak, NatuRose ® (Haematococcus yosun), proteaz ve doğal sakız.

Besin Değerleri :

EN AZ HAM PROTEİN   : 45%

En az HAM YAĞ 7%

Azami HAM LİF  3%

Azami NEM 9%

Azami KÜL 9%

KULLANIMI :

Günde 2-4 sefer bir dakika da tüketebilecekleri kadar verilmelidir.Büyük bir öğün yerine sık sık  ez yemleme önerilir.Kullanmadan önce ıslatmanıza gerek yoktur.Islatılırsa vitaminler , renk arttırıcılar, diğer besin maddeleri özelliğini kaybeder ve yemin  kalitesi düşer.Nişasta düşük tutularak , sindirim yolu ile şişkinlikler önlenir.Reklamlar

The URI to TrackBack this entry is: https://aliselim66.wordpress.com/2010/01/20/dainichi-color-fx/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: