Dainichi Ultima Krill

Dainichi Ultima Krill

Özellikler :

Ultima Krill combinasyonunun , üstün renk , büyüme ve lezzeti bütün hepçil ve etçil cichlidler için uygundur. Renkleri artıran dört uygulama ,spirulina, Antarktika krili ve karides karışımlarıdır, ULTIMA Krill parlak ve renkli bir zenginlik sunuyor.Ayrıca,  immun ve ek uyarıcılar , sindirim enzimleri, canlılığı ve sağlığı yüksek derecede sağlar.Bütün Dainichi yemlerde olduğu gibi, ULTIMA KRILL, mineral taneciklerin doğal yemi taklit etmesi için kalsiyum montmorillonite kilini içerir, ve metabolik toksinleri bağlar ve nötralize eder. Ham  tam olarak kudretli vitaminler, sindirimle ilgili enzimler ve sarımsak, balığın, sağlıklı ve iç parazitlerden uzak olduğunu garanti eder.Ayrıca, kil sindirim sistemini temizler ve gençleştirir , iki nişasta kaynağı ile birlikte.(E vitamini ve B vitamini kaynağı olan buğday tohumu gibi) un sindirim ve besin emilim hızı artırır .

İÇİNDEKİLER :

Beyaz balık unu, buğday tohumu, buğday unu, karides, soya küspesi, Antarktika krili unu, spirulina yosunu, bira mayası, kalsiyum montmorillonite kil, süt tozu, vitamin karışımı, mineral karışımı, sarımsak, beta glukan, proteaz ve doğal sakız.

Besin Değerleri :
Min.ham protein    43%
Min. ham yağ           6%
Max. ham lif              3%
Max. nem                   9%
Max. kül                     9%
KULLANIMI :
Günde 2-4 sefer bir dakika da tüketebilecekleri kadar verilmelidir.Büyük bir öğün yerine sık sık  ez yemleme önerilir.Kullanmadan önce ıslatmanıza gerek yoktur.Islatılırsa vitaminler , renk arttırıcılar, diğer besin maddeleri özelliğini kaybeder ve yemin  kalitesi düşer.Nişasta düşük tutularak , sindirim yolu ile şişkinlikler önlenir.Kullanmadan önce  suda bekletmeyiniz, bunun bir faydası yoktur.
ULTIMA‘s high krill, shrimp, and fish meal content is key in promoting exceptional growth in cichlids like this 15 inch male “Burundi” frontosa. The nuchial hump is especially well developed. Also noteworthy is the blue coloration resulting from a post- extrusion encapsulation with raw un-cooked spirulina. With one of the two applications of spirulina being in its pure raw, uncompromized form, blue hues of cichlids, like this Otopharynx lithobates from Zimbawe Rock, have no trouble maintaining their brightness and intensely. By not being cooked during pellet formation, spirulina maintains 100% of its color potency.
Ultima is an all-around color formula suited for many cichlid types. Besides its blue enhancing properties, Ultima’s carotenoid content stemming from spirulina, krill and shrimp, keeps the yellows and other colors vibrant as well.
This five year old frontosa has been primarily onULTIMA diet for the last four years. The color and physical characteristics clearly attest to this formula’s outstanding performance. High marine protein content and low starch levels provide even slow growing cichlids like this black calvus with all nutrition requirements for rapid growth.
The 1.0 mm sinking or 1.5 mm floating pellets are accepted by Cyp. leptosoma. Labidochromis hongi readily accept either floating or sinking pellets up to the 3.5 mm (small) size.
The krill, shrimp and two types of spirulina, bring out the maximum color on both adult and two inch long juvenile blue neon peacocks.
Reklamlar

The URI to TrackBack this entry is: https://aliselim66.wordpress.com/2010/01/20/dainichi-ultima-krill/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: