Dainichi Veggie Deluxe

Dainichi Veggie Deluxe

Özellikleri :

Veggie Deluxe , kaliteli derecede kelp ve spirulinanın benzersiz bir harmanını içerir , otçul hayvanlar için sağlığı ve renkleri zirvede tutmak için tasarlandı. Hem de cichlidlerin büyüme ve canlıklık için gerekli krile yer verirken, karides unu , beyaz balık unu,  sarımsak ve pişmemiş sindirim enzimleri bu yüksek enerji formulunu oluşturur.Bu yüksek enerji formülü
kolay sindirilebilir protein kaynakları ile doludur ,cichlidlerin büyüme ve canlılığı için gereklidir. Beş renk uygulamasıyla , balıkların erken yaşta olağan üstü canlı  renklere kavuşur. Bütün Dainichi  yemlerde olduğu gibi ,mineral taneciklerin doğal yemi taklit etmesi için kalsiyum montmorillonite kil vardır,  metabolik toksinleri bağlar ve nötralize eder. Hassas nokta, tam olarak kudretli vitaminler, sindirimle ilgili enzimler ve sarımsakla  balığın,  sağlıklı ve iç parazitlerden uzak olduğunu garanti eder.Bundan başka kil temizle işlemiyle,  sindirim sistemi gençleşir. E ve B vitamini  kaynağı olarak  bugday tohumu unu, sindirim ve besin emilimini hızlandırır.

İçindekiler :

Kelp, beyaz balık unu, soya unu, buğday unu, krili, spirulina, karides, buğday tohumu, kalsiyum montmorillonite kil, bira mayası, süt tozu, vitamin karışımı, mineral karışımı, sarımsak, proteaz ve doğal sakız.

Besin Değerleri :

EN AZ HAM PROTEİN   : 38%

En az HAM YAĞ 5%

Azami HAM LİF  4%

Azami NEM 9%

Azami KÜL 12%

KULLANIMI :

Günde 2-4 sefer bir dakika da tüketebilecekleri kadar verilmelidir.Büyük bir öğün yerine sık sık  ez yemleme önerilir.Kullanmadan önce ıslatmanıza gerek yoktur.Islatılırsa vitaminler , renk arttırıcılar, diğer besin maddeleri özelliğini kaybeder ve yemin  kalitesi düşer.Nişasta düşük tutularak , sindirim yolu ile şişkinlikler önlenir.

Reklamlar

The URI to TrackBack this entry is: https://aliselim66.wordpress.com/2010/01/20/dainichi-veggie-deluxe/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: