Dainichiden gelen mail

Değerli akvaristler  İnochi firmasından aldığım bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Çeyrek asırı geçen tecrübesiyle sadece balık yemi üreten firma , kendi sitesinde de görülecği gibi balıkların renkleri ve gelişimi üzerine araştırma yapmakta ve geliştirdikleri teknolojiyi aynen ürettikleri yemlere yansıtmaktadır. Dilimiz döndüğünce çeviri yapıyor ve gelen bilgileride sizlere aktarıyorum.

Inochı yetkililerine sorduğum soru şuydu ?

Çeşitli RENKTEKİ Cichlidler ve özellikle Tropheus lar için hangi yeminizi , hangi balığa vermemiz gerektiğiydi?  Özellikle gelişim ve yavrular için hangilerini kullanacaktık ?

-Dainichi COLOR FX , Cichlidlerdeki Kırmızı ve portakal rengi yüzey alanını yaymada şahanedir.Ama diğer renkleri mavi gibi yok edip alanda kırmızı renk oluşturur.

– Bu yüzden  yoğun mavi için, koyu kırmızı ve  açık sarı için tercihim COLOR SUPREME olacaktır.

-Dainichi Veggie Deluxe çok geniş kapsamlı proteinler , nişasta ve kaba yem ihtiva eder. Onların bu dieti  yeteri kadar çeşitli olup ,balığını Bloat ‘tan uzak tutmak için  , endişelenmenize gerek kalmayacaktır.

-Bizim Dainichi XL Pro ve Dainichi  Ultima formülü büyüme ve renkler için kararlı yemlerimizdir.

– Hangisini kullanacağına sen karar ver , Bu gıdalar bizim vaat ettiğimiz üzeredir , bundan emin olabilirsiniz.  Bizim gıda endüstrimizde mutlaka iyi malzemeler kullanılır. Yemlerimizde çok çeşitli proteinleri ve karbonhidratları dengeli biçimde  çok az yağ ile birlikte kulanırız . Yemlerimizde sindirilebilirlik en üst düzeydedir

BU YÜZDEN BLOAT HASTALIĞI  YAPMASI ÇOK ÇOK ZORDUR.

Saygılarımızla  Dainichi

Cevap bu şekilde detaylı bilgi için ürün incelemelerime bakabilirsiniz.


Reklamlar

The URI to TrackBack this entry is: https://aliselim66.wordpress.com/2010/01/22/dainichiden-gelen-mail/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentYorum bırakın

 1. Thank you for your inquiry.

  Color FX is superb in promoting the surface area spread of reds and oranges on cichlids. However, it tends to etch away other colors such as blues and replaces these areas with red. For the most intense blue, darker red and bright yellow I would go with Color Supreme.

  Veggie Deluxe covers a super wide variety of proteins, starches and roughage. You won’t have to worry whether their diet is varied enough to keep your fish free of bloat.

  Our XL Pro and Ultima formula are stable foods for growth and color.
  I’d recommend XL Pro and either of the Color Sup/FX formulas (depending on which way you want to push the color – red or blue).
  Whichever mix you decide on, you can be sure that our foods deliver as promised. We use the absolute best ingredients in the food industry (most are actually human grade). We use a balanced and extremely varied mix of proteins and carbs with only a minimal addition of lipids. The digestibility is so high that not even tropheus bloat on ANY of our formulations.
  I hope this helps but if you need more info regarding this topic, email me at the below address.

  Sincerely,
  Mercy Espinoza
  Ph: 714.672.0855


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: