Dainichi yemini farklı kılanlar

YENİLİKLER NELERDİR ? Şimdi, bütün Dainichi formüller kalsiyum montmorillonite kil içerir. Bu 60’tan fazla mineral bileşenler içeren bentonit kil sindirim ve büyümenin artırılmasında yararlı olduğu kanıtlanmıştır. Metabolik toksinleri nötralize etmek gibi. Akvaryum gibi yapay bir ortama giren kil suya mineraller sağlar ve kimyasal  yönden dengeler . Bu şekilde, suyunuz  çiklitin doğal yaşamdaki  yaşadığı suya daha çok benzer.

Bütün yemler
maksimum tazelik için
100% UV ışığa dayanaklı
açılıp kapanabilir
ambalajdadır

DAİNİCHİYİ ÖZEL YAPAN NEDİR?

Bizim özel pişirme sürecimiz ;  Peletin dışını vitamin ve mineral kaplama ile kapsüllendirmektir.Böylece peletin içinde ısıya duyarlı malzemeler  ısıya maruz  kalmaz ve etkilerini kaybetmezler.Bu özel süreci kullanma , Neden bu kadar önemli? Bu şekilde beslenme balıkların uzun vadede bağışıklık sistemini güçlendirir.

BGıdalara ek olarak özel formüldeki enzim ve vitaminler böylece balıklardaki bakteriyel ve viral enfeksiyonları def etmek için bağışıklık sistemini artırmak için önemlidir. Hasarı onarır , canlılık kazandırır.

Tüm formüller optimum beslenme potensiyeli sağlamak için  ekstrüzyon işleminden sonra  vitamin ve mineral kaplama ile kaplanmıştır

Bu soğuk işlemiçerikdeki maddeleri  denatüre eder. Aynı şekilde çok ısıda  faydaları yok eder. Dainichi bu aşamada doğru ısıyı kullanarak onların etki gücünü tam artırır. Genelde çoğu üretici vitamin ve enzimleri yüksek ısıya tabi tutuyorlar. Tam aktif vitamin ve renk ajanları çiklit görünümünü ve sağlık için mucizeler yaratır.  Aktif sindirim enzimleri fazla sindirim oranı teşvik eder (% 90 )-daha temiz ve sağlıklı bir akvaryum vaadeder. Montmorillonite kil ilaveli mineraller eşsiz bir kompleksdir.Tüketici düzeyinde Klinik araştırmalar gibi testler, büyüme ve suda yaşayan hayvanların sağlık  ve besleyicilik üzerine çok faydaları olduğu ıspatlanmıştır.

Diğer gıda markaları ile karşılaştırıldığında, Dainichi yemlerin protein içeriği çok yüksektir. Bu değeri yüksek spirulina değerleri  (52-62 %100) .Kril l(62 %100) ve çok az dolgu maddeleri ile sağlarız. Bizim proteinlerimiz yüksek kaliteli deniz ürünlerine  dayanır. Bizim formüllerde mısır, yonca veya aşırı nişasta yoktur.Herhangi bir geviş getiren kanıda yoktur.Tüm bileşenler taze ve en yüksek kalitede. BU bile en hassas çiklitler tarafından sindilir. Çok besleyicidir.

Dainichi Fish yüksek kalitede üretir. Dünyaya taze balık yemi sağlar. Bayilerimiz, müşterilerimize yemlerimiz gelmeden kısa bir süre önce yapılır


Reklamlar

The URI to TrackBack this entry is: https://aliselim66.wordpress.com/2010/02/27/dainichi-yemini-farkli-kilanlar/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: