Dainichi Marine REEF VEGGIE FX

Özellikleri :

Dainichi Reef Veggie  Fx ‘in otçul zengin formülü dondurularak kurutulmuş Cyclop-eeze®( Carotenoidlerin ve “Omega 3” yağlı asitlerin en yüksek düzeyleriyle bilinmiş bir kabuklu) , NatuRose® (Haematococcus algi), % 100 saf kültür spirulina, E. superba kril ve karides içerir. Tüm doğal mineraller, besinler ve pigmentleri içeren bu eşsiz formül deniz balıklarının renk ve parlaklıklarını artırmak için tasarlanmıştır. Renk artırıcı ve parlaklaştırıcı yedi uygulama marketlerdeki diğer renklendirici otçul yemlerden onu üstün kılar.

İçindekiler :
Kelp, beyaz balık unu, soya unu, buğday unu, krili, spirulina, karides unu, buğday tohumu, Cyclop-eeze ®, bira mayası`, vitamin karışımı *, mineral karışımı *, sarımsak, proteaz, Haematococcus algi, montmorillonit kil, süt sarımsak , proteazve doğal sakız

*Vitamin Mix & Mineral Mix: Vitamin A Acetate, D-Activated Animal-Sterol (D3), DL Alphatocopherol (E), L-ascorbyl-2-polyphosphate (C), B12 Supplement, Choline Chloride, Niacin, Inositol, Calcium Pantothenate, Riboflavin Supplement, Pyridoxine Hydrochloride (B6), Thiamine Mononitrate, Folic Acid, Menadione Sodium Bisulfite Complex (K), Biotin, Cobalt Sulfate, Copper Sulfate, Ferrous Sulfate, Manganese Sulfate, Ethylenediamine Dihydroiodide.

Besin Değerleri :

Min.ham protein    39%
Min. ham yağ           5%
Max. ham lif              6%
Min Calsiyum           2 %
Max. nem                   9%
KULLANIMI :

Günde 2-4 sefer bir dakika da tüketebilecekleri kadar verilmelidir.Büyük bir öğün yerine sık sık  ez yemleme önerilir.Kullanmadan önce ıslatmanıza gerek yoktur.Islatılırsa vitaminler , renk arttırıcılar, diğer besin maddeleri özelliğini kaybeder ve yemin  kalitesi düşer.Nişasta düşük tutularak , sindirim yolu ile şişkinlikler önlenir.

Reklamlar

The URI to TrackBack this entry is: https://aliselim66.wordpress.com/2010/05/14/dainichi-marine-reef-veggie-fx/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentYorum bırakın

  1. Ali bey sizin yazdıklarınızdan öğrendiğim kadarıyla Dainichi bu işi çözmüş :).


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: