GEMMA Akvaryum Balık Yemleri Türkiye’den Dünyaya

Değerli Akvaryum dostları , Dünyanın en büyük balık yemi üreticisi ve lideri SKRETTİNG Türkiyede 10 yıldır sürdürdüğü faalitelerine ürün gamında yer alan GEMMA Fish Food , GEMMA akvaryum yemlerinide parekende pazarına arz ederek yeni bir halka ekledi.

SKRETTİNG markamıza Türk Tüketicisi yabancı, oysa SKRETTİNG 50 yıldır Dünyanın çeşitli ülkelerinde 19 ayrı fabrikasında yüzlerce ürün çeşidiyle kültür balıkçılarının ana tedarikçisidir. Tartışmasız Dünyanın en kaliteli yemleri endüstriyel kullanıcıların ilgi , beğeni ve takdirini görüyor.Bunun doğal sonucu olarak her yıl 1,5 milyon tona yakın balık yemi üretiyor ve satıyoruz.SKRETTİNG  ayrıca 50’den fazla farklı kültür balığı için  yüzlerce farklı beslenme diyetlerini üreticilere sunuyor ve üretimlerinin en düşük maliyetli ve güvenli gerçekleşmesine olanak sağlıyor.

Kalite deyince SKRETTİNG ne anlıyor ve neyi müşterilerine sunmaya çalışıyor? Bizde kalite sadece ürünün kalitesinden ibaret değil. Ürün kalitesini , Dünyada AR-GE’ye en büyük bütçeleri ayıran balık yemi üreticisi olarak bilimsel çalışmalarımızla, en kaliteli doğal hammaddeleri kullanarak, üretim teknoljilerimizi sürekli yenileyerek,bağımsız ve yüksek standartları baz alan kalite  kalite kontrol departmanımızla sağlıyoruz.Ancak bizde kalite kavramı aynı zamanda hizmeti ,yani ambalaj,dağıtım ve satış sonrası hizmetleride kapsıyor.Böylece müşterilerimiz gönül rahatlığıyla ürünlerimizi kullanıyor ve işlerini yem dışındaki faaliyetlere odaklıyor.

Şimdi bu kaliteyi Akvaryum yemlerinde Türkiye Dağıtım Disribitörümüz GEMMA firması ile birlikte size sunacağız. Yemlerimizin ne farkı var , neden tercih edilmeli sorusunu kısaca şöyle anlatabilirim:

Türkiyede satışa arz ettiğimiz yemler Dünyada balık yeminde sadece bizde olan soğuk ekstrüzyon teknolojisi ile üretiliyor. Bu teknikte yem hammaddeleri pişmediği için  besin değerlerinde bir kayıp olmuyor.Ayrıca bu yemlerde maliyetine bakılmaksızın tamamen deniz canlılarından elde edilen hammaddeler kullanılıyor.Sonuçta balıklar bu yemleri çok istekli bir şekilde yiyecekler, hızlı büyüme gösterecekler ve bağışıklık sistemleri güçlenecektir. Ayrıca tüketilmeyen yem kalmayacak ve akvaryumunuz yemleme sonucu kirlenmeyecektir.

Umarım siz akvaryum dostları ürünlerimizden yararlanabilir ve keyfini çıkarırsınız.

LEVENT KAYI

SKRETTİN TÜRKİYE  GENEL MÜDÜRÜ

Reklamlar

The URI to TrackBack this entry is: https://aliselim66.wordpress.com/2010/10/29/gemma-akvaryum-balik-yemleri-turkiyeden-dunyaya/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentYorum bırakın


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: