Yerli Yemler gün yüzüne çıktı , Ahm Marinfish

Blog dostları yüzde yüz yerli sermaye ve üretimiyle AhmMarinfish yemler orjinal ambalajlarıyla  büyük bir hızla bana ulaştırıldı. Bende önce ambalajları daha sonra yemleri inceleme imkanı buldum. Bunun öncesinde firma yetkilileri ile görüşmüş , kısa kısa  firma ve yemler hakkında bilgi sahibi olmuşdum. Bu bilgileri sizlerle paylaşmak , yem ve ilgili konularla istişare etmek bu bloğun asli görevleri arasında yer alıyordu.

 

Ahm Marin  L.t.d  kim tarafından , nerede ve ne zaman kurulmuştur ? İsmin doğuş hikayesi (Ahm) ve ana faaliyet alanları nelerdir ?
-AHM şirket yetkililerinin baş harflerinden oluşan grup şirketidir. 2009 yılında evcil hayvan sektörüne girmiştir.Diğer şirketlerimiz  petro kimya,inşaat ve madencilik alanlarında faaliyet göstermektedir.

 Ahm Marin Ltd. şirketi yabancı bir şirketmidir ?

-AHM yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan ve yurt dışına (almanya,italya .fransa .danımarka isveç.norveç) kedi kumu ihracatı yapan, ve ülkesine kazandırdığı katma değeri vatanında iş sahaları açarak değerlendiren yerli sermayenin ülkemizde ne kadar önemli olduğun bilincinde olan bir şirkettir.
 Bizler üretim yaptığımız her ürünün arkasında dimdik durabilmek için içeriğindeki  ham maddesinden ürünün yapım aşamasından sunum aşamasına kadar  kalitesi ve teknolojisinde hiç bir masraftan kaçınmadan ve ürünlere inanarak  yola çıktık.
Çok kısa zaman içerisinde  sadece bizlerin değil Avrupa’nın da bu yemi kullanacağına yürekten inanmaktayız.

Ahm Marinfish yemler hangi teknoloji ile üretilmektedir ?

-Ahmmarin balık yemleri üretim sürecinin tamamı el değmeden ve C.E standartlarına uygun son model extruder teknolojisi ile üretilmektedir.

İyi çalışmalar. Ahm Marinfish ekibi

Reklamlar

The URI to TrackBack this entry is: https://aliselim66.wordpress.com/2011/10/28/yerli-yemler-gun-yuzune-cikti-ahm-marinfish/trackback/

RSS feed for comments on this post.

2 YorumYorum bırakın

  1. yemi uzun süredir araştırıyordum. akvaryumcu arkadaşlarla uzun tartışmalar sonucunda kanaat getirdikki yem 6. 7. sınıf kalitede bir yem.

    • Akvaryumcuların beklentileri ile balık besleyip üreten hobicilerin ,üreticilerin beklentileri birbirinden çok farklıdır. Akvaryumcular sadece gelen balığı bütün görkemiyle beğendirip satma amacında olduğundan renklendirici etkisi çok olan ve yapay renklendirici ve hormon içeren yemlerden çok daha memnun kalmaktadırlar. Bu yüzden hormon ve yapay renklendiriciler içermeyen Marinfish , akvaryumcuların kalite anlayışına uymayabilir


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: